Мачът:
ЦСКА и Лудогорец не си вкараха
Автор: FUT.bg | 09:19 / 12.04.2013
© Bulphoto
ЦСКА иЛудогорец завършиха 0:0 в голямото дерби на 21-вия кръг на първенството. Така възелът за титлата се заплете яко. Първите 5 тима в класирането -Лудогорец. Левски, Литекс,ЦСКА и Ботев (Пд), се вместват в 7 т. 9 кръга преди края.

Най-чистото положение за "червените" се откри в началото на втората част, когато Варела центрира от фаул, Чочев се размина, но попречи на вратаря на гостите Влади Стоянов, който изби в краката на Ани-се. Той обаче стреля в купа от играчи. Десетина минути преди края Иван Стоянов можеше да донесе победата на своя отбор, но мощният му удар срещна гредата.

"Дадохме въздух на конкурентите Левски и Литекс да дишат. Иначе имаме проблем. Притеснявам се, че не създаваме положения", каза босът наЛудогорец Кирил Домусчиев.

09:37/12.04