Мачът:
Страхотна България продължава да няма загуба
Автор: FUT.bg | 23:08 / 16.10.2012
© sport.cz
Националният отбор наБългария продължава с доброто си представяне по пътя към Мондиал 2014. В четвъртия си двубой от квалификационна група "B" "трикольорите" направиха 0:0 и продължават да нямат загуба от началото на цикъла.

Двубоят на "Дженерали Арена" в Прага бе двуостър и двата тима могат да съжаляват за пропуснатите три точки. Младата звезда на нашия тим Георги Миланов се размина на косъм с гола в 57-ата минута. Тогава халфът на Литекс стреля с глава след центриране на Станислав Манолев, но за жалост топката профуча на сантиметри от вратата на Петър Чех. Преди него Николай Бодуров също пропиля след удар с глава. В 73-ата минута Миланов отново бе близо до целта, но далечния му удар мина малко над горната греда.

След това пък домакините поеха инициативата и в края на срещата пропиляха на няколко пъти пред вратата на Николай Михайлов.

ТакаБългария вече има 6 точки от 4 мача и продължава да няма загуба. Следващият мач на "лъвовете" е през март следващата година срещу Малта.

09:44/15.10